Dobrodružství neprožije ten, kdo sedí doma... (James Joyce)

Archiv nivinek

 

Přihlášky + Příspěvky na rok 2016/2017

 

PŘEDVÁNOČNÍ VAŘENÍ

Doba konání? Pátek 9.12- Neděle 11.12.2016

 

Odjezd? v Pátek 9.12 v 16:50 Brno ÚAN Zvonařka (Sraz v 16:30 před hlavní budovou ÚAN Zvonařka)

 

Návrat? v 19:07 Hlavní vlakové nádraží Brno (Hlavní hala)

 

Cena výpravy? 600,- Kč (v ceně je zahrnuta doprava, ubytování a papu)

 

S sebou? Spacák, karimatku, ešus, lžíce, hrníček, hygiena (zubní i ruční), pyžamo, nějaké oblečení dovnitř, oblečení ven ( doporučuji opravdu teplé oblečení, jedem totiž na Vysočinu), spodní prádlo, přezůvky, deník+ pisátko, Ťapku ( třeba bude možnost něco splnit), uzlák+ jídlo a pití na páteční cestu, rýži, čaj, buchty a nějaké ty sladkosti. A samozřejmě dobrou náladu. 

 

O co půjde? V 16:50 se vydáme směr městys Sněžné, kde se následně ubytujeme v místní škole. Prohlédneme si zdejší překrásnou přírodu a nejbližší okolí a také si něco uvaříme ( neumíte vařit? Nevadí, naučíme  ). Zahrajeme si akční, klidné i deskové hry.

 

 

Informace pro rodiče: Jelikož nevím kolik přesně pojede dětí, tak nevím mezi kolik hlav finance rozpočítat, proto je cena trošičku vyšší. Ubytování je, jak mi bylo oznámeno, pro 10 a více osob, takže čím víc se nás sejde, tím větší bude přeplatek. Dejte mi proto prosím do středy 30.11. vědět, zda se Vaše dítě bude účastnit výpravy. Pokud má Vaše dítě průkaz o prokázání věku, dejte mu ho prosím s sebou, obávám se totiž, že u starších dětí by nešla využít dětská sleva.

Podzimní vesmírná výprava 2016 aneb kam nás náš raketoplán zaveze?

 

 

 

Doba konání – středa 26.10. až neděle 30.10.

 

Čas odletu a příletu – odlet ve středu 26.10. v 8:38, čas setkání s důstojníky v 8:15

přílet v neděli 30.10 v 19:02

 

Místo příletu a odletu – Brněnské hlavní vlakové nádraží, hlavní hala

 

Cena průzkumné výpravy – 1000,- v ceně je zahrnuta cesta, ubytování, cena paliva a vesmírné kuře na jídlo (kuře windalú)

 

Potřebná výbava každého zúčastněného – spacák, karimatka, ešus, hrnek, lžíce, hygiena (kartáček + pasta + ručník + mýdlo), pyžamo, věci na ven (dle počasí – ale spíš počítejte s chladným vesmírem), spodní prádlo, ponožky (TEPLÉ!!!), bunda, tepláky na chození uvnitř (budeme spát ve škole), přezůvky, boty na chození venku, uzlák, deník, pisátka, Ťapku, čajovou svíčku

 

Potřebné potraviny – těstoviny, chleba, mazadla, PETku s pitím, 4 brambory, 5C (čaj, cukr, citron, cibule, česnek), masová konzerva, něco dobrého do vloček (kompot, piškoty...), zeleninovka, 1 protlak (stačí malý), kousek salámu (skutečně kousek prosíme :) ), TANG nebo podobný sirup v prášku, buchty na snídani, polévku v sáčku

 

Co vám můžeme slíbit na akci – prvně se proletíme daleko blízko vysoko nízko až do Čech, přesněji do Adršpašských skal, do města (snad města) Teplice nad Metují. Tam se ubytujeme v místní škole, odkud budeme podnikat výlety do okolí. Čekají nás hry, zážitky, příjemná společnost a snad i nějaká odměna za objevení nové planety (Pluto je už trochu mimo...).

 

Přesnější informace pro rodiče – . V posledních letech jezdili vždy do okolí a na takto odvážnou cestu do dálav jsme si netroufli. Letos se to změnilo, neboť děti říkaly, že by rády jeli někam dál a zažili trochu víc "akce". Proto je cena trochu vyšší, protože jenom cesta je relativně nákladná. Protože půjdu koupit lístky předem, abychom měli místenku (pojedeme tam nějakým super rychlíkem, žádám Vás, abyste mi poslali do příští středy e-mail, zda se Vaše dítě zúčastní nebo ne. Přeplatek z výpravy bude na konci samozřejmě vrácen. Doufám, že se tam sejdeme v hojném počtu a že se Vášim dětem bude výprava líbit. Ubytování zatím stojí 320,- a a cesta počítám 300-500 dle toho, jak velkou dostaneme skupinovou slevu.  

VÝŠE PŘÍSPĚVKŮ PRO LETOŠNÍ ROK ČINÍ 800KČ

PŘIHLÁŠKY JSOU K VYZVEDNUTÍ NA ÚVODNÍ SCHŮZCE 8.9.2016 NEBO NA LIBOVOLNÉ SCHŮZCE V PONDĚLÍ A VE ČTVRETK 

PENÍZE SE ODEVZDÁVAJÍ ZÁROVEŇ S PŘIHLÁŠKOU!

 

Přespání na klubovně

KDY? - 8.-9.10

KDE? - Na klubovně vlků (Kroftova 108)

CO S SEBOU? - Spacák, Karimatku, Hygienické potřeby, Svačinu,Snídani

O CO JDE?

Sejdeme se v sobotu 8.10 v 16:00 (klubovna bude odemčena již v15:30), budeme hrát nějaké dovednostní a sportovní hry. Pitný režim a večeře v podobě opíkání špekáčků budou zajištěny.

Ukončení akce je naplánováno v neděli 9.10 v 11:00 aby byli děti na oběd doma.

Pro děti co mají strach přespat na klubovně a nutně by potřebovai přespat doma není problém si je v 9:00 večer vyzvednout a v 7:00 ráno je zase přivést. Bohužel se ale připraví o bezvadný zažitek s ostaními a přípravu na hromadné přespávání na jiných akcích.

 

V případě dotazů piště na e-mail: albertstriz@gmail.com

Těším se na vás,

Albert Stříž  

Zahajovací výprava 2016/2017

 

Sraz: v sobotu 24.9. 2016 v 8:00 na klubovně "Buňky"

Návrat: v sobotu 24.9. 2016 v 17:00 tamtéž

 

S sebou: pohodlné oblečení na chůzi, svačinku, pití2 hodinové lístky, dobrou náladu

 

O co půjde: zahajovací výprava je již tradičně vstupem do nového školního roku, takže i letos si protáhneme ztuhlé svaly a začneme školní rok pěkně zvesela. Nejprve si zahrajeme pár vtipných her na klubovně a blízkém okolí. Pak se vydáme na krátký (opravdu krátký) výlet, na jehož konci nás bude čekat i nějaká odměna.

 

Kontakt: Martin "Mlok" Kytlica tel: 731 939 535

 

Kontakt

11. PS Vlci

vlcibrno@seznam.cz

Klubovna: Kroftova 108, Brno 616 00

Adresa pro korespondenci a fakturaci: Blatného 7, Brno 616 00

725 059 296

Vyhledávání

www.pto.pionyr.cz - stránky Sdružení pionýrských tábornických oddílů

www.jihomoravsky.pionyr.cz - stránky Jihomoravské krajské organizace Pionýra

www.pionyr.cz - stránky ústředí Pionýra ČR

www.parawestern.eu - Jezdecká westernová škola

www.woodcraft.cz - Liga lesní moudrosti

www.topovo.cz - stránky Matýska, Xanty a Topa

www.jan.jarka.sweb.cz - Honzinovy stránky

www.flexa.cz - Šestkovo webování

www.lupinavlk.tripod.com - stránka chovatele vlka z Písku

www.podzemi.webpark.cz - brněnské podzemí

Fotografie použita dle Creative Commons James E. Petts  © 2009 - 11. Pionýrská skupina Vlci. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode